#include<perfect_job_in_Košice>void Kariéra(){if (cool_projekty)apply_now_in_FPT();

while( Ty == FPT )

V FPT nie si iba číslo, ktoré sa pri príchode zapíše do práce. Chceme rozvíjať tvoje zručnosti, vedomosti a vodcovské schopnosti, aby sme spoločne rástli a tvorili vyššiu pridanú hodnotu nielen pre našich klientov, ale aj pre celý svet.

najzamestnávateľ v oblasti IT a Telekomunikácie

Rôznych pozícii v Košiciach a Prahe

FPT vychytávky

Káva a čaj sú v Fpt bezodné. Techniku môžeš používať aj na súkromné účely a dáme ti k tomu 4 licencie na office365.

Voľnosť v práci

Riadime sa heslom „respect individuality“, preto ku každému zamestnancovi pristupujeme individuálne a prispôsobujeme sa jeho životnému štýlu. Rozvrhnite si prácu podľa vašich potrieb!

Tímový duch

Spájame FPT rodinu, budujeme komunitu. Každoročne sa spoločne stretávame na rodinnom evente FPT Volley cup, kde nielen športujeme, zabávame sa, ale aj hráme o týždenný pobyt vo Vietname.

Príležitosť rásť

Dlhodobo orientované aktivity s cieľom budovať potenciál talentu šijeme každému na mieru.

Výsledok get_Výberový_proces()

1825{

1826Application proces = Application(životopis, pozícia);

1827while (!proces.isInterviewDate())

1828screening();

1829Interview interview = Interview(proces);

1830if (interview.isSuccessful())

1831return interview.getDohoda();

Rast ()

“Pracovať v tíme s profesionálmi, ktorí hľadajú riešenia a neskrývajú sa za prekážky je radosť rovnako, ako aj zdieľať spoločné úspechy, ktoré vie oceniť nielen zákazník.”
Jozef

Project manager

“Bola to pre mňa veľká výzva, pretože to bola úplne nová pozícia, ktorú vo firme dovtedy nikto nezastával.”
Zuzana

SAP konzultant

“Profesionálny prístup manažmentu veľmi prispieva k pohodovému pracovnému prostrediu a hlavne poskytuje podporu pri technických alebo projektových  riešeniach.”
Marek

System Engineer

array<Projekt, n> skúsenosť = { 

Smarthome

Smarthome

KlientLivisi Gmbh.

Výzva: Inteligentná domácnosť

Riešenie: S využitím potenciálu cloudových technológií a služieb, implementácie firmware a vývoja mobilných aplikácií vytvárame multi-hardverovú IoT platformu, do ktorej je možné pripájať akékoľvek zariadenia od rôznych výrobcov. Naši špecialisti na hardvér a firmware vyvinuli Wifi Modul, vďaka ktorému sa zariadenia napojené na platformu stávajú tzv. „IoT ready“ a „smart“. Vyvíjame softvér pre obsluhu pripájaných zariadení, ktorý aktívne používa už niekoľko desiatok tisíc spokojných zákazníkov najmä v Nemecku. Samozrejmosťou je možnosť ovládania zariadení pomocou mobilných aplikácií, ktoré vyvíjame na mieru, podľa požiadaviek zákazníka. 

Okrem toho sme vyvinuli riešenie na vyhodnocovanie dát zozbieraných z prevádzky Smart Home ekosystému, ktoré využíva technológie a služby MS Azure a pomohli sme s migráciou tzv. Smart Home Controllera na novú hardvérovú platformu a operačný systém (z Windows CE na Linux Pulsar).

Technológie: React JS, React Nativep, C#, C++, Firmware development for Wifi DDK

E-mobility

E-mobility

Klient: Innogy

Výzva: Participácia na vývoji komplexného systému na prevádzku a monitoring siete viac ako 10 000 nabíjacích staníc pre elektromobily, kde naši experti pomáhajú pri implementácii zmien monolitickej softvérovej architektúry na architektúru založenú na microservices a s testovaním aplikácie.

Riešenie: FPT programátori (Java) a testeri sú integrálnou súčasťou Scrum teamov riadených metodikou SAFe a spolu s ďalšími tímami už úspešne dokončili vývoj a testovanie viac ako 500 000 riadkov kódu dodaných počas 70 vydaní („releases“). Architektúra je založená na modernom prístupe, s využitím tzv. mikroservisov, čo umožňuje škálovateľnosť, vysokú dostupnosť a flexibilitu pre rozšírenia a integrácie s ďalšími systémami (SAP, SalesForce a iné).
Celá infraštruktúra má dnes viac ako 10 000 nabíjacích staníc v 27 krajinách, viac ako 47 000 nabíjacích cyklov za mesiac a užívateľské rozhranie je k dispozícii v 5 svetových jazykoch.

Technológie: Java EE, Angular 8, Spring Boot, Cloud Foundry, RabbitMQ A vyuzivame tooly ako: Maven / Gitlab / Jenkins / IntelliJ

find ( “lídri” );

Rastislav Boroš - Project Management Office

Keď vstávam do práce, teším sa na… rannú kávu a status meeting

Moja kariérna cesta: klukatá

Zodpovedám za… Dobrú atmosféru v teame a vysledky na mojich projektoch a projektoch kolegov v teame

Najúžasnejšia časť mojej práce je… Riesenie vyziev v plànovaní projektov a pocas ich exekúcie a absolutna volnost v tom, ako robit svoju pracu co najlepsie. A tiez moznost viest obchodne prilezitosti

Najväčšia výzva ktorej som čelil… priprava na a absolvovanie narocnej certifikacie AWS Cloud Architect

Najpamätnejší moment v mojej kariére… Rozhodnutie byt zamestnancom a zavesit podnikanie na klinec

Od ľudí očakávám…(za dôležité považujem) ze budu vlastnikom zvereneho problemu resp.ulohy a poctivost co vykonanej praci. Neodpustam povrchnost

Pri vedení ľudí považujem za dôležité…. Respekt navzajom a toleranciu

Keď nepracujem, tak… sa venujem praci v zahrade, cestujem s rodinou a studujem

Antonín Pavelka - Director FPT CZ

Keď vstávam do práce, teším sa na…

Nové výzvy, které s týmem denně řešíme. Mám rád, když každodenní rutina funguje bez zbytných činností a je možno se věnovat zajímavějším projektovým aktivitám.

Moja kariérna cesta: 

Začínal jsem jako programátor databází. Od roku 2002 se zabývám zejména SAP systémy. Začínal jsem jako konzultant jednoho modulu (SAP CO) a skončil jako SAP architekt a manažer týmu SAP specialistů.

Zodpovedám za..

Primárně zodpovídám za to, že zákazník je spokojen s naší dodávkou. Cítím ale i zodpovědnost za vnitřní atmosféru v týmu, abychom byli schopni i nadstandardních výkonů. 

Najúžasnejšia časť mojej práce je..

Pokud se povede vyřešit problém, který ležel “dlouho na stole” jako výzva a kde nebylo jasné technické řešení.

Najväčšia výzva ktorej som čelil…

Rozdělení SAP HR systému v rámci rozdělování koncernu na straně zákazníka. Dostali jsme jeden funkční SAP a výstupem byly 3 funkční SAP systémy s relevantními daty včetně napojení do nové infrastruktury. 

Najpamätnejší moment v mojej kariére…

Feedback od zákazníka, že nevěřil, že jsme schopni výše uvedený projekt dodat ve slíbeném čase a odpovídající kvalitě.

Od ľudí očakávám…(za dôležité považujem)

Samostatnost, proaktivní přístup, nebát se navrhovat nová a nevyzkoušená řešení, která jsou často přínosem. Ochota zaskočit za kolegu a učit se nové věci. 

Pri vedení ľudí považujem za dôležité….

Důvěru v zaměstnance, že k přiděleným úkolům přistoupí zodpovědně. Nemám rád mikro-management a ani ho nepraktikuji. Na práci nehodnotím intenzitu, ale efektivitu a výsledek.            

Keď nepracujem, tak…

Přemýšlím o práci 😊, jsem tak trochu workoholik.