#Instagram

Fpt Slovakia

Tvoja šanca pracovať u nás. Chceš sa zamestnať u nás? Ponúkame Ti rôzne možnosti uplatnenia. Si IT-čkár alebo fandíš IT? Pre obe skupiny máme riešenia. Pre IT-čkárov / študentov ponúkame FPT Trainee program, ktorý je "Flexible as much as YOU" alebo v preklade - závisí iba od Teba a vzájomnej dohody, koľko hodín, dní do týždňa a pod. budeš popri štúdiu pracovať. Na jar spúšťame nové vzdelávacie formáty - FPT TEST HUB a SAP HUB. Ak sa chceš formovať týmto smerom, tak toto je tá najlepšia cesta. 3 týždne po 2 hodiny poobede so skvelými ľuďmi a odborníkmi. Dynamické programy plné vedomostí a aj zábavy. A naponok tu máme pre Teba začiatkom leta našu FPT Summer School. Startup weekend je fajn. Ale ak zažiješ náš startup week - budeš vedieť oveľa viac, čo to znamená vybudovať technologický projekt. U nás môžeš spojiť teóriu s praxou, stretnúť sa s odborníkmi z medzinárodných tímov, dostať odpovede na otázky o IT. Rozhliadni sa spoločne s nami čo je za bránami školy. Fpt Slovakia ti dáva šancu! Chop sa jej! - Vzdelávaj sa na FPT TEST a SAP HUB - Využi náš flexibilný Trainee Program - Vytvor si TECH start-up počas FPT Summer School, ktorá Ti zaručene otvorí oči
Fpt Slovakia
Fpt Slovakia14 hours ago

FPT HEALTH WEEK

Dnes sme odštartovali náš tradično-netradičný FPT Health week. Našim cieľom je sa nielen zabaviť, ale urobiť niečo aj pre svoje telo, myseľ a dušu.
Keďže sa nemôžeme stretávať offline, "klasické" masáže a ovocné džúsiky sme vymenili za...

Fpt Slovakia
Fpt Slovakia1 month ago

HAPPY PROGRAMMERS DAY

Takto pred rokom sme ho oslávili spolu s našou FPT Cool School. Dnes pripadol na sobotu. Čo asi tak robia programátori vo voľný deň 🤔?
3*hádaj 😜.

A aby sme nezabudli NAZDRAVIE

Fpt Slovakia
Fpt Slovakia1 month ago

EMPOWERING DIGITAL TRANSFORMATION AT SPEED WITH LOW-CODE.

Prihlás sa na online panelovú diskusiu, ktorú pripravilo FPT Corporation v spolupráci s OutSystems, Toyota Motor Corporation a Santen Pharmaceutical a spoznaj najlepšie nástroje a postupy v oblasti Low-Code prístupu.

Pripoj...

Load More
sk_SKSlovenčina
en_USEnglish sk_SKSlovenčina